כמה טיפים שאתן חייבות להכיר כיוצאים לחופשה עם תינוק

כמה טיפים שאתן חייבות להכיר כיוצאים לחופשה עם תינוק

כמה טיפים שאתן חייבות להכיר כיוצאים לחופשה עם תינוק:

מכירות את זה שאת יוצאות מהבית עם הבייבי לסיבוב בגינה או לקניון ומרגישות לקחתן איתכן את כל הבית?

החגים כבר ממש כאן והם מזמנים לנו המון נסיעות, ביקורים משפחתיים, חופשות ובילויים ארוכים מחוץ לבית.

אז איך מתארגנים? מה אורזים? ואיך למען השם מצליחים לצאת בלי לשכוח כלום אבל גם בלי לקחת את כלללללל הבית?

הכנו לכן כמה טיפים שאתן חייבות לשמור!

1.    הכיני רשימה: זה אולי נשמע כמו המובן מאליו אבל יציאה מהבית עם הבייבי יכולה להיות מאוד מלחיצה ועמוסה ברגע האמת ולכן רשימה מסודרת יכולה להקל מאוד ולהוריד את סף הלחץ. אבל אנחנו להתחיל להכין את הרשימה בנחת כמה ימים לפני הנסיעה, ככה כל פעם שתזכרי בעוד משהו תוכלי להוסיף אותו לרשימה והסיכוי שתשכחי דברים הולך וקטן.

ברגע שתיצרי לך רשימה אחת טובה היא תהווה בסיס שתוכלי לערוך ולהתאים לפני כל נסיעה או יציאה מהשגרה ויהיה לך הרבה יותר קל.

2.    אם מתוכננת שינה מחוץ לבית במיטה שהבייבי לא מכיר, כדאי להביא איתכם סט מצעים מהבית וגם נחשוש או שמיכה שאיתה הבייבי שלכם רגיל לישון. הריח המוכר והחפצים המוכרים יקלו עליו להתמודד עם השינוי ויעלו את הסיכוי שהוא יצליח לישון בנחת.

3.    קחו איתכן שקית קטנה עם כמה משחקים וצעצועים שהבייבי שלכן מכיר ואוהב, ככה תמיד תהיה לו תעסוקה גם אם תגיעו למקום שהוא קצת פחות בייבי פרנדלי.

4.    כמה בגדים לקחת? כאן מגיע החלק הטריקי 😊 כל אמא מכירה את הבייבי שלה ויודעת כמה סטים היא מחליפה לו ביום פחות או יותר בהתאם לאכילה/ פליטות/ שובבות וכו'. אבל דאגנו לכן לנוסחא כללית שתעשה לכן סדר: 2 סטים X מס' הימים מחוץ לבית + סט לכל יום.

כלומר, אם אתן נוסעים ליומיים מחוץ לבית הנוסחא תראה כך:

2 סטים X 2 +2 = 6 סטים סך הכל.

5.    אם מתוכננת מקלחת מחוץ לבית קחו איתכן את הדפני, הוא תופס מעט מקום ויאפשר לכן לקלח את הבייבי שלכן בכל מקום בבטיחות ובנוחות. וכמובן לא לשכוח את ערכת הטו גו שלנו בשביל מקלחת מושלמת גם מחוץ לבית.