מדיניות פרטיות

אתר אוֹ אֶיִיט ( להלן: “האתר”) שומר על הפרטיות שלך.

האתר מתחייב לשמור על כל הפרטים והפעולות שתזיני באתר.

כל הפרטים האישיים של המשתמשות (שם, דואר אלקטרוני וכו’) וכל מידע רגיש אחר עובר הצפנה לפני שמירתו במאגר הנתונים של האתר. וחשוב מכך סיסמאות סודיות שלך עוברות הצפנה באופן חד כיווני.

הפרטים האישיים המוצפנים במאגרי האתר ניתנים לצפייה על-ידך ותוכל לבצע בהם שינויים כרצונך. אנא שים לב שבזמן ביצוע שינויים בפרטים האישיים לא תזין בטעות מידע שגוי או תמחק מידע חיוני אשר יימנעו מהאתר לספק לך את הזמנותיך.

פרטיך האישיים משמשים את אתר אוֹ אֶיִיט לשם השלמת רכישת מוצרים על-ידיך ולשם אספקתם המהירה בלבד. בנוסף, האתר מנטר תנועות שונות של לקוחותיו ללא זיהוי לקוח מסויים, וזאת רק על-מנת לאסוף סטטיסטיקה שתסייע בידי האתר לשפר את השירות ללקוחותיה.

האתר מתחייב שלא להעביר את פרטיך האישיים לאף גורם אחר, אלא אך ורק לשם השלמת הרכישה והאספקה של אותו מוצר, כגון העברת שם וכתובת מגורים לספק של מוצר אותו רכשת או לדואר ישראל או לחברת המשלוחים.

על אף האמור, האתר פועל על-פי חוקי מדינת ישראל. לפיכך, ככל ומי מלקוחות האתר יבצע פעולה לא חוקית אשר עלולה לפגוע באתר או בלקוחות אחרים של האתר או בצד שלישי כלשהו, או באם יידרש האתר בצו בית משפט ובכפוף לחוק להעביר את פרטי הלקוח לצד שלישי, ישתף האתר פעולה בהתאם לחוק  והדבר עשוי להוביל להסגרת פרטי הלקוח.

באשר לפרטי כרטיס האשראי שלך, הם בכל מקרה אינם נשמרים במאגר המידע של האתר ואינם נגישים לעובדי החברה ו/או האתר ו/או מפעילת האתר. התשלום בכרטיס אשראי מבוצע במערכת סליקה העומדת בתקן אבטחה PCI-DSS מוגנת בתקשורת מאובטחת ומוצפנת SSL.

האתר משתמש  ב cookies  כדי לאפשר לך להיכנס באופן אוטומטי לחשבון שלך מהמחשב האישי שלך. לפיכך, אם סיימת לגלוש באתר, מומלץ שתקפידי על יציאה מסודרת בסיום הגלישה. יציאה מסודרת מתבצעת בלחיצה על כפתור “התנתק” (נמצא בתפריט “החשבון שלי”).

לפרטים נוספים בנושא “מדיניות פרטיות” פני לתקנון האתר.